MANŞET:

Ambalajda kalite: ALTIGEN AMBA... ( Yonetici )

Cam sektöründe 40 yıllık tecrü... ( Yonetici )

Avrupa’ya baza ihraç ediyor ( Yonetici )

Yaşam alanlarınıza değer katar... ( Yonetici )

MDF Profil’de Bera Ahşap farkı... ( Yonetici )

'Camın sanata dönüştüğü yer'... ( Yonetici )

Aksesuarda AR-GE ve tasarım ( Yonetici )

Aksesuarda ‘Kristal’ farkı... ( Yonetici )

MAYLED: Aydınlık bir fikir ( Yonetici )

Sektörde öncü: Soylu Testere &... ( Yonetici )

Yüksek kalite, yenilikçi anlay... ( Yonetici )

Daima, daha iyisi için Vatan ( Yonetici )

Çok iyi fiyat Vedat Ticaret'te... ( Yonetici )

Özgün modelleriyle kusursuz hi... ( Yonetici )

Kenar bandında zengin renk ve ... ( Yonetici )

Koltukta hangi sünger? ( Yonetici )

Aydınlığa açılan kapı ( Yonetici )

Tasarımın ritmi ( Yonetici )

Mobilya, Koltuk ve Somya Deste... ( Yonetici )

Sefer Cam: Camın sanata dönüşt... ( Yonetici )

Profil se ‘Bizim İşimiz’ ( Yonetici )

Mobilyada metal çözümler ( Yonetici )

Mobilyalarınızı kutuluyoruz ( Yonetici )

İnegöl’den dünyaya baza ( Yonetici )

3 yıl önce kenar bandı satışında hizmet vermeye başlayan Zovli Dekorasyon, sektörde yeni olmasına rağmen iddialı. Firma sahibi Ömer Faruk Baştürk; “Döllken ve Boyut marka kenar bantlarını satıyoruz. Her ikisinin de bayisi biziz. Satışını yaptığımız kenar bantları zengin desen seçeneği ile sunta /MDF ve yüzeyle mükemmel uyumlu olarak üretilmektedir” diyor.


Kenar bandında zengin renk ve desen

ÖMER FARUK BAŞTÜRK

1995 yılında İnegöl’de doğdum. İlk ve ortaokulu öğretimimi Samda Okulu’nda okudum. Ticaret Lisesi’ni bitirdim. Açık Öğretim Fakültesi’ne devam ediyorum. Ticaret hayatına atıldım. Babam Hasan Baştürk’ün yanında inşaat sektöründe çalışmaya başladım. Sonrasında mobilya yan sanayine giriş yaptım. 3 yıl önce Kalender Caddesi’nde Zovli Dekorasyon’u açtık. 4 ay önce de Turkuaz Ahşap CNC Torna’yı yeni yerimizde açtık. 

ZOVLİ, GÜZEL DEMEK

Zovli ismini merak edenler olabilir. Zovli Gürcüce bir kelime. İyi, güzel, kaliteli, çok iyi anlamlarına geliyor. Biz de bu ismi tercih ettik. Aslında başlangıçta inşaat firmasıydı ama biz ismimizi dekorasyonda tercih ettik.

YENİ YERİMİZE TAŞINDIK

 2015 yılında Kalender Caddesi’nde Zovli Dekorasyonu açtıktan sonra 4 ay önce yeni yerimize Ağaç İşleri Sanayi’ne taşındık. 750 m2 alt, 750 m2 de üst katta Turkuaz Ahşap CNC Torna’yı da düşünürsek; 1500 m2’de hizmet veriyoruz.

KENAR BANDI SATIYORUZ

Zovli’de mobilya kenar bandı satıyoruz. Ayrıca kenar bandı tutkalı satıyoruz. Döllken ve Boyut marka kenar bantlarını satıyoruz. Her ikisinin de bayisi biziz.

HER RENK MEVCUT

Satışını yaptığımız kenar bantları zengin desen seçeneği ile sunta /MDF ve yüzeyle mükemmel uyumlu olarak üretilmektedir. Her türlü, renk elimizde bulunuyor. Bulunmayanları en geç 2 gün içerisinde temin edebiliyoruz.

YARI ÜRETİM YAPIYORUZ

Malzemelerimiz bize bobin şeklinde geliyor. Biz de burada istenilen ölçü ve kalınlıkta kesip anında müşteriye veriyoruz. Yarı üretim olarak düşünülebilir. Önceliğimiz hizmet ve kalite, müşteri memnuniyeti.

YENİ AMA İDDİALI

3 yıllık bir firmayız. Sektörde yeniyiz fakat güzel noktalara geleceğimize inanıyorum. İyi firmalarla çalışıp; iyi müşteri potansiyeli yakalayıp; mobilya sektörüne en güzel şekilde hizmetler edeceğiz.

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yorum Bırak