MANŞET:

Ambalajda kalite: ALTIGEN AMBA... ( Yonetici )

Cam sektöründe 40 yıllık tecrü... ( Yonetici )

Avrupa’ya baza ihraç ediyor ( Yonetici )

Yaşam alanlarınıza değer katar... ( Yonetici )

MDF Profil’de Bera Ahşap farkı... ( Yonetici )

'Camın sanata dönüştüğü yer'... ( Yonetici )

Aksesuarda AR-GE ve tasarım ( Yonetici )

Aksesuarda ‘Kristal’ farkı... ( Yonetici )

MAYLED: Aydınlık bir fikir ( Yonetici )

Sektörde öncü: Soylu Testere &... ( Yonetici )

Yüksek kalite, yenilikçi anlay... ( Yonetici )

Daima, daha iyisi için Vatan ( Yonetici )

Çok iyi fiyat Vedat Ticaret'te... ( Yonetici )

Özgün modelleriyle kusursuz hi... ( Yonetici )

Kenar bandında zengin renk ve ... ( Yonetici )

Koltukta hangi sünger? ( Yonetici )

Aydınlığa açılan kapı ( Yonetici )

Tasarımın ritmi ( Yonetici )

Mobilya, Koltuk ve Somya Deste... ( Yonetici )

Sefer Cam: Camın sanata dönüşt... ( Yonetici )

Profil se ‘Bizim İşimiz’ ( Yonetici )

Mobilyada metal çözümler ( Yonetici )

Mobilyalarınızı kutuluyoruz ( Yonetici )

İnegöl’den dünyaya baza ( Yonetici )

MAYLED Aydınlatma, modüler mobilya, genç odası, mutfak ve banyo mobilyaları için aydınlatma aksesuarları ve teknolojik ürünler üretiyor. Firma Genel Müdürü Ömer Erol; “Firmamız ürettiği tüm aydınlatma ve teknolojik ürünlerde uyguladığı yenilikçi tasarımı, kusursuz hammadde kullanımı, kaliteli işçiliği ve zamanında sorunsuz teslimatı ilke haline getirip; halı hazırda 4 ülkeye ihracat yapmaktadır” diyerek MAYLED’i anlatıyor.


MAYLED: Aydınlık bir fikir

ÖMER EROL KİMDİR?

1985 Kahramanmaraş doğumluyum. Evli ve 1 çocuk babasıyım. İnegöl’deki yaşantıma 1998 yılında Dörtçelik Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Bölümünü kazanarak başladım. Anadolu Teknik Lisesinden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünü okuyarak aynı zamanda Altay İklimlendirme şirketinde proje sorumlusu ve ardından servis müdürlüğü görevlerine getirildim. İlerleyen zaman içerisinde aynı şirket grubuna bağlı May Klima Elektrik Firmasının Genel Müdürlüğü görevine getirildim. 2014 yılında şirketimizin unvanını MAY-LED Aydınlatma olarak değiştirerek şirket kurucumuz Mesut Altay ile birlikte aydınlatma sektöründe fabrikalaşma yoluna girdik.

4 ÜLKEYE İHRACAT

MAYLED Aydınlatma Genel Müdürü Ömer Erol, firmalarıyla ilgili şu bilgileri paylaştı: “May-Led olarak müşterilerimizin hayal gücünü eşsiz tasarımlara imza atmak için kullanarak, modüler mobilya, genç odası, mutfak ve banyo mobilyaları için aydınlatma aksesuarları ve teknolojik ürünler üretiyoruz. Firmamız ürettiği tüm aydınlatma ve teknolojik ürünlerde uyguladığı yenilikçi tasarımı, kusursuz hammadde kullanımı, kaliteli işçiliği ve zamanında sorunsuz teslimatı ilke haline getirip hali hazırda 4 ülkeye ihracat yapmaktadır”

EN İYİ TEDARİKÇİ ÖDÜLÜ

“Her yıl ülkemizin en büyük önde gelen mobilya üreticilerinden aydınlatma grubunda en iyi tedarikçi ödüllerini alan firmamız, kalitesinden ve ilkelerinden taviz vermeden, paydaşlarımızı önemseyerek sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyle sektörde öncü firma olma misyonu ile aydınlatma aksesuarları üretmeye devam ederek, hem şehrimizin hem ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz”

3 KEZ TESTTEN GEÇİYOR

“1200 m2’lik üretim tesisinde hizmet vermekteyiz. Bünyemizde AR-GE uzmanı elektronik mühendisi çalışmaktadır. Müşterilerimizin siparişleri elektronik ortamda planlanarak; maksimum 1 haftalık termin içerisinde 3 kez testten geçtikten sonra teslim ediliyor. Aydınlatma sektöründe çok geniş bir ürün gamına sahibiz. Işıklı askılıklar, spotlar, mobilya içindeki gömmeler, akıllı telefonların şarj üniteleri, bluetoothlu ses sitemleri tarzı ürünlerin üretimini yapmaktayız”

REFERANSLARIMIZ

“Müşterilerimiz içerisinde Türkiye’nin kurumsal firmalarından Doğtaş, Kelebek, Yataş, İnegöl’ün değerli firmalarından Rendi, İdol gibi firmalar bulunmaktadır. Banyo sektöründe Eczacıbaşı, Vitra, ECM Banyo gibi firmalara hizmet vermekteyiz”

HEDEF 20 ÜLKEYE İHRACAT

“Aydınlatma sektöründe ürettiğimiz ürünlerin %90’ınında tasarım, tescil ve faydalı model belgelerimiz bulunmaktadır. 4 ülkeye ihracat yapıyoruz. Hedefimizde bunu 20’ye çıkartmak var. Sektörde Türkiye’de ilk 3 firma arasındayız. Türkiye’deki hedefimiz tabii ki lider firma olmak”

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yorum Bırak