MANŞET:

Ambalajda kalite: ALTIGEN AMBA... ( Yonetici )

Cam sektöründe 40 yıllık tecrü... ( Yonetici )

Avrupa’ya baza ihraç ediyor ( Yonetici )

Yaşam alanlarınıza değer katar... ( Yonetici )

MDF Profil’de Bera Ahşap farkı... ( Yonetici )

'Camın sanata dönüştüğü yer'... ( Yonetici )

Aksesuarda AR-GE ve tasarım ( Yonetici )

Aksesuarda ‘Kristal’ farkı... ( Yonetici )

MAYLED: Aydınlık bir fikir ( Yonetici )

Sektörde öncü: Soylu Testere &... ( Yonetici )

Yüksek kalite, yenilikçi anlay... ( Yonetici )

Daima, daha iyisi için Vatan ( Yonetici )

Çok iyi fiyat Vedat Ticaret'te... ( Yonetici )

Özgün modelleriyle kusursuz hi... ( Yonetici )

Kenar bandında zengin renk ve ... ( Yonetici )

Koltukta hangi sünger? ( Yonetici )

Aydınlığa açılan kapı ( Yonetici )

Tasarımın ritmi ( Yonetici )

Mobilya, Koltuk ve Somya Deste... ( Yonetici )

Sefer Cam: Camın sanata dönüşt... ( Yonetici )

Profil se ‘Bizim İşimiz’ ( Yonetici )

Mobilyada metal çözümler ( Yonetici )

Mobilyalarınızı kutuluyoruz ( Yonetici )

İnegöl’den dünyaya baza ( Yonetici )

YMS Malzeme Dünyası, her türlü mobilya malzemeleri, mobilya aksesuarları ve ekipmanları, nalburiye ve hırdavat ile birlikte çekyat kolları çeşitleri ile hizmet veriyor. YMS Genel Müdürü Süleyman Ubuz; “Türkiye’de mobilya ve koltuk ayağı konusunda çeşit ve showroomuyla ilk ve tek olan firmamız, her türlü Ar-Ge ve tasarım konusunda yapılan teknolojik ve modern yatırımlarla özgün modelleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır” ifadelerini kullanıyor.


Özgün modelleriyle kusursuz hizmet

SÜLEYMAN UBUZ

1966 yılında İnegöl’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İnegöl’de tamamladıktan sonra 1985 yılında orman ürünleri dalında faaliyet gösteren bir şirkette ticaret müdürlüğü görevinden sonra 1995 yılında kendi şirketini kurarak mobilya ve koltuk üretimi tedarikçisi olarak işlerine devam etmiştir.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA

Ubuz, YMS Malzeme Dünyası ile ilgili olarak; “Her türlü mobilya malzemeleri, mobilya aksesuarları ve ekipmanları, nalburiye ve hırdavat çeşitleri ile birlikte çekyat kolları çeşitleri ile hizmet vermekte olan firmamız Türkiye’de mobilya ve koltuk ayağı konusunda çeşit ve showroomuyla ilk ve tek olan firmamız her türlü Ar-Ge ve tasarım konusunda yapılan teknolojik ve modern yatırımlarla özgün modelleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Sektörün öncü firması olarak geniş pazarlama ağı ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir. Bunun yanında ambalaj konusunda geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekte olan firmamız ilk günkü heyecanla zamanın gerektirdiği yenilikleri uygulayarak siz değerli çözüm ortaklarına sunmaya devam etmektedir”

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

“Firmamız sektörde Türkiye’de söz sahibi olmuş birçok firmanın bayiliklerini barındıran ve bu hizmeti yıllardan beri başarıyla devam ettirip faaliyet konusu içerisinde kendi işine odaklanarak olumlu ve olumsuz gelişmeleri kabullenerek endişe, üzüntü, kaygı ve öfke gibi olumsuz düşünceleri bertaraf ederek çözüm odaklı çalışarak siz değerli müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekten onur duymaktayız”

ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ

“Misyonumuz sektörde mobilya ve koltuk ayağı konusunda çeşit ve kalite yönünden çözüm ortağı olmak bunun yanında hırdavat, nalbur, ambalaj ve döşeme malzemeleri konusunda çeşit ve kaliteyi en uygun fiyat ve imkanlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktır”

KALİTEYİ DAHA UYGUN ŞARTLARDA SUNUYORUZ

“Vizyonumuz mobilya malzemeleri ve aksesuarları olarak sektöre liderlik eden ve siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak daha fazla hizmet veren ve kaliteyi daha uygun şartlarda sunmaktır” ifadelerini kullanıyor.

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yorum Bırak