MANŞET:

Ambalajda kalite: ALTIGEN AMBA... ( Yonetici )

Cam sektöründe 40 yıllık tecrü... ( Yonetici )

Avrupa’ya baza ihraç ediyor ( Yonetici )

Yaşam alanlarınıza değer katar... ( Yonetici )

MDF Profil’de Bera Ahşap farkı... ( Yonetici )

'Camın sanata dönüştüğü yer'... ( Yonetici )

Aksesuarda AR-GE ve tasarım ( Yonetici )

Aksesuarda ‘Kristal’ farkı... ( Yonetici )

MAYLED: Aydınlık bir fikir ( Yonetici )

‘Doğanın bize, bizim size arma... ( Yonetici )

Sektörde öncü: Soylu Testere &... ( Yonetici )

Yüksek kalite, yenilikçi anlay... ( Yonetici )

Daima, daha iyisi için Vatan ( Yonetici )

Çok iyi fiyat Vedat Ticaret'te... ( Yonetici )

Özgün modelleriyle kusursuz hi... ( Yonetici )

Kenar bandında zengin renk ve ... ( Yonetici )

Koltukta hangi sünger? ( Yonetici )

Aydınlığa açılan kapı ( Yonetici )

Tasarımın ritmi ( Yonetici )

Mobilya, Koltuk ve Somya Deste... ( Yonetici )

Sefer Cam: Camın sanata dönüşt... ( Yonetici )

Profil se ‘Bizim İşimiz’ ( Yonetici )

Mobilyada metal çözümler ( Yonetici )

Mobilyalarınızı kutuluyoruz ( Yonetici )

İnegöl’den dünyaya baza ( Yonetici )

Türkiye'de sektör lideri Kastamonu Entegre'nin yeni showroom'u, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde üzerinde hizmete açıldı.


Bir çok neden, tek bir marka

TASARIMCI VE MOBİLYACILAR İÇİN SHOWROOM

Kastamonu Entegre Endüstriyel Ürünler Grup Satış Müdürü Ayhan Salih Canikli, 2005 yılından beri 16 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteren depolarını, yaptıkları restorasyon neticesinde tasarımcı ve mobilyacılar için showroom haline getirdiklerini söyledi.

 

Oluşturdukları 300 metrekarelik showroom'un mobilya sektörüne yön vereceğini dile getiren Canikli, “2005 yılından itibaren faaliyette olan bir yer burası. Ağırlıklı depo olarak kullanıyorduk. Hem mobilya üreticilerine hem de bayiimize buradan lojistik anlamda destekte bulunuyorduk. Fakat İnegöl mobilya endüstrisi oldukça canlı ve oldukça inovatif.”

 

İHTİYAÇLARA CEVAP VERECEK

“Değişimlere çok açık. Adeta tüm mobilya sektörünün trentlerini belirleyen bir bölge. Dolayısıyla var olan ihtiyaçları karşılamak adına tasarımcılara ve mobilyacılara renklerimizi tanıtabilmek, trentleri gösterebilmek için depo faaliyetlerinin yanı sıra bir showroom yapmak istedik.”

“Bu showroom'da asıl gayemiz serbest tasarım yapan mimar arkadaşlarımızı, tasarımcı arkadaşlarımızı showroomumuzda ağırlamak, onlara mobilya sektöründeki, dekorlardaki son trentleri gösterebilmek, onların fikirlerini alabilmek, onların verebileceği fikirler çerçevesinde de hem kartelamıza yeni renkler ilave etmek, bunun dışında da onların bizi yönlendirmeleriyle yeni renk, desen, dekor seçimini daha inovatif, karşılıklı iş birliği yapabilmek.”

“Bütün gayemiz gerçek manada hedef renkler seçip, bunu genel anlamda trent haline getirmek. Tabi bunun içinde biraz çaba sarf etmek gerekiyor. Fikirlere önem vermek gerekiyor. Karşılıklı istişarelere önem vermek lazım. İhtiyaçları belirlemek lazım. Bu sebeple çok faydalı olacağına umduğumuz bir organizasyon yapmaya çalıştık. İnşallah bu başarılı olur.” dedi.

 

BİZİ YÖNLENDİRSİNLER

Tüm tasarımcı ve mobilyacıları showroomlarına davet eden Canikli, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Modern çizgileri olan klasik bir ürün sergilemekten ziyade ürünler üstünde yenilikleri gösterme amacı ve arzusundayız. Çünkü insanların kafasında daha somut hale getirmeye çalışıyoruz. Sonuçta burası Kastamonu Entegre'nin çatısı altında faaliyet bir showroom olduğu gibi aslında bence burası bütün mobilya firmalarının ve bütün serbest tasarım yapan insanların showroom'u.”

“Buraya gelsinler. Sıcak bir sohbet etsinler. Dekorları, trentleri, renkleri daha iyi görsünler. Gerekiyorsa bizi yönlendirsinler. Bu sayede mobilya sektörüne katma değer sağlayalım. Bütün çabamız, derdimiz, gayemiz bu. Burası sıcak bir ofis ortamı. İnsanlar, tasarımcılar, mobilyacılar gelsinler renk ve desen sunumlarında bize destek olsunlar. Kendi beğenilerine göre hem bizi yönlendirsinler hem doğru ürünler ortaya çıksın."

 

İNEGÖL MOBİLYANIN BAŞKENTİ

Kastamonu Entegre İnegöl Bayisi Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek ise yaklaşık 10 yıldır Kastamonu Entegre'nin İnegöl bayiliğini yaptıklarını belirtti.

Açılışını gerçekleştirdikleri showroom'un İnegöl'e değer katacağına inandıklarını dile getiren Şimşek, şunları söyledi:

"Bu süreç içerisinde her sene üzerine koyarak geldik. İnegöl gerçekten mobilyanın başkenti. Bizde bu başkente uygun şekilde önce kendi satış yerimizde bir tasarım ofisi oluşturduk. Bu tasarım ofisi biraz daha butik kaldı. Bunun ihtiyacını görünce biraz daha büyük daha modern daha anlaşılabilir şekilde bu depo organize edildi. Bu organizasyon sonucunda da bu çıktı. Bundan dolayı Kastamonu Entegre Endüstriyel Ürünler Grup Satış Müdürü Ayhan Beye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Katkıları çok büyük.”

TECRÜBE PAYLAŞIALCAK

“2017 yılını sektör olarak inişli çıkışlı, acısıyla tatlısıyla geçirdik. Bunlardan ciddi anlamda tecrübe ve ders alıp, 2018 yılında daha iyi şartlarda, ihracata yönelik İnegöl'ü daha iyi tanıtabilecek şekilde çalışmalar yapılacak. Bu çalışmalarda bizimde katkımız olursa ne mutlu. Burada zaman aralıkları içerisinde çaylı, kahvaltılı, yemekli toplantılar düzenleyip tasarımcılarla mobilyacıları bir araya getirip, gündemdeki konuları, renkleri konuşmak, sektörün nereye gittiğiyle ilgili fikir alışverişi yapmak istiyoruz. Ben açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum.”

 

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Başbakan’dan İnegöl’e övgü
Mobilyaya değer katan aksesuarlar
İnegöl’den 28 ülkeye
Mobilya tasarımlarımız dikkat çekiyor
Aydınlığa açılan kapı
Mobilyacılar İnegöl’de buluştu
İnegöl, Türkiye’ye örnek
Sefer Cam: Camın sanata dönüştüğü yer
Koltukta hangi sünger?
SEKTÖRÜN LİDERİ
AYNA ve CAM’DA FARK YARATAN MARKA
Mobilya, Koltuk ve Somya Destek Hizmetleri
Mayled, Mısır Fuarı’na katılıyor
Sağlam, Fonksiyonel, Problemsiz Mekanizmalar
Profil se ‘Bizim İşimiz’
Boyada ‘Kubilay’ farkı
İnegöl’den dünyaya baza
WOODLENT:  Sektörde 40 yıllık tecrübe
Önce can sonra fuar
Sadece Sandalye
Fason Boyada Kalite: Rengi Ala
Mobilyada metal çözümler
Güleç güven tazeledi
Bir çok neden, tek bir marka
Tasarımın ritmi
Mobilyalarınızı kutuluyoruz
Kumaşta zengin renk ve desen çeşitleri
KafBox: Kaliteniz Güvencemiz Altında

Yorum Bırak