Haberler

2023’ün en muhteşem banyo dolabı modelleri

Tuvalet her evde olmazsa olmaz bir odadır, bu boşlukta banyo alanı (lavabo, duş yeri) ve tuvalet alanı (tuvalet yeri) gibi küçük alanlara bölünmüştür. Mevcut trende göre bu iki mekan birlikte tasarlanarak yerden tasarruf sağlanıyor. Bazı durumlarda, üst sınıf villalarda, lüks giyim gereksinimlerinin yanı sıra kullanıcılar için rahatlık da başka bir üst düzeyde olacaktır.

Ancak, aslında, bu gün ve yaşta böyle bir çiçek banyosu, insanların kullanması oldukça nadirdir. Mevcut “kalabalık arazi” çağındaki çoğu ev, ortak banyo ve tuvaletlere oldukça düşkündür. Çok büyük olmayan bir alanda daha fazla eşyayı saklamak için bir alana nasıl sahip olunacağı kadar iç mekan tasarımına duyulan ihtiyaç da her zaman her insanın “acı verici” bir sorunudur. Tasarruf sağlayan banyo dolabı modelleri önerecek.

Banyoda lavabo lavabo ile kombine gardırop

Dolap çekmeceleri, birçok farklı tasarıma sahip modern lavabolar ile birleşerek çirkin su borularını kapatırken, tuvalet kağıdı, havlu, sabun gibi çeşitli eşyalar için de kullanım alanını artırıyor. ,…

Kullanışlı ve lüks banyo aynalı dolap

Banyo dolaplarında ahşap malzeme kullanmanın oldukça saçma olduğunu duydum, çünkü nemli ortam ahşabı kolayca küflendirecektir. Bu aşikar, yani plastik ahşap malzeme bu zorluğu sizin için çözecektir. Plastik çekirdek, ancak istediği ahşapla aynı görünüme sahip.

Cam kapaklı ahşap bir dolap, tuvalete yerleştirildiğinde her zaman kadınların en sevdiği eşyadır. İçerisinde çok çeşitli eşyalar yer almakla kalmaz, aynı zamanda banyoya duşa, makyaja, üst değiştirmeye, banyoya her girdiğinizde aynadaki görüntünüze bakabilirsiniz…

Küçük banyolarda alanı optimize eden kapılı duvara monte dolaplar

Mevcut trend, her şeyi en minimalist şekilde tasarlamak, ancak yine de lüks ve sofistike bir soluk getirmektir. Beyaz, bir ev eşyası alırken veya tasarlarken muhtemelen akla gelen ilk renktir, özellikle banyoda bir dolap, temizlik hissi getirmek için.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu