Sıkça Sorulan Sorular

Dergilik nedir?

Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak …

Dergilik ücreti ne kadar?

dergilik-ücreti-ne-kadar

​ ​Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik’e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar.

Dergilik kaç gb?

Aylık 19,65 TL ücretli Dergilik aboneliği kapsamına Dergilik’te geçerli aylık 5GB mobil internet paketi de dahildir. Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif ses aboneleri 30 günde 1 kez yararlanabilir.

Turkcell Dergilik hediye internet nedir?

Müjde! Yüzlerce yerli dergi ilk 3 ay avantajlı 9.99 TL. Üstelik aboneliğe özel her yöne günlük geçerli 1GB hediyesi ile birlikte! Avantajlı Dergilik Kampanyası ilk 3 ay 9.99 TL, sonraki aylar 19.65 TL olarak ücretlendirilecektir.

Dergilikte kaç paket vardır?

Ücretsiz yayınlar ve daha birçok ek özellik Dergilik’te sizleri bekliyor! Turkcell müşterileri için standart aylık abonelik ayda 19,65 TL; premium paket aboneliği 28,65 TL’dir. Diğer operatör kullanıcıları için standart aylık abonelik ayda 19,99 TL; premium paket aboneliği 28,99 TL’dir.

Dergilik 6 saatlik 1 GB nasıl yapılır?

10 pod cast dinleyip, 10 makale okuyup ve 10 makale dinledikten sonra Mayıs ayı için 6 saatlik 1 GB hediye internet tanımlanacağı belirtiliyor.

Dergilik sadece Turkcell mi?

Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; tarifelerine ek bir ücret ödemeden Dergilik’teki seçili yerli dergileri ücretsiz okuyabilirler.

Vodafone Dergilik ücretli mi?

Vodafone dMags Dergi uygulaması kullanım ücreti ne kadar? Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, ücretsiz olarak sınırsız dergi indirme hakkınız bulunmaktadır.

Dergilik 5 GB internet nedir?

​Dergilik uygulamasından yüzlerce dergi indirmeniz için Dergilik’te geçerli aylık 5 GB data paketi sadece 3,22 TL. Tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerimiz bu paketi satın alabilirler. Dergilik uygulamasından yüzlerce dergi indirmeniz için Dergilik’te geçerli aylık 5 GB Data Paketi sadece 3,22 TL.

Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

Dergilik ne zaman internet veriyor?

Dergilik, 5 Mayıs’ta başlayacak kampanya ile mayıs ayı boyunca uygulama üzerinden 10 makale okuyan, 10 makale ve 10 podcast dinleyen kullanıcılarına 1 GB internet hediye ediyor. Dergilik, haziran ayı itibarıyla da kullanımı ve internet hediyesini ikiye katlayacak.

Türk Telekom Dergilik ücretli mi?

Ücretsiz kullanım hakkı olan Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aboneliğinizi ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. e-dergi uygulamasına App Store veya Google Play Store üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Dergilikteki rozetler ne işe yarar?

Turkcell Dergilik Çekilişine katılmak için Dergilik uygulaması üzerinden makale okuyarak veya dinleyerek, oyun oynayarak rozet kazanmak yeterli. Kazanılan her rozet ile çekilişe katılma şansını artırabilir ve çekilişe 2 ay boyunca toplamda 780 çekiliş hakkı kazanabilirsin.

Dergilikte geçerli internet nasıl kullanılır?

Tarifeleri kapsamında Dergilik yer alan Turkcell’liler dergi indirmek, okumak için harcayacakları veriyi yine tarifelerine ek ücret ödemeden kullanacakları Dergilik’te geçerli 5GB mobil veri paketinden harcıyorlar.

Dergilik podcast nedir?

Turkcell’in dijital yayıncılık platformu Dergilik, sesli makalelerden sonra şimdi de podcast yayınları kullanıcılarla buluşuyor. Podcast bölümünde sağlıktan yaşama, teknolojiden finansa, dekorasyondan eğlenceye kadar farklı kategorilerin yer aldığını belirtelim.

Dergilik yurtdışında kullanılır mı?

Ülke ve dünya gündemini yerel kaynaklardan takip etmek isteyen ama Türkiye dışında yaşayan Türk vatandaşları artık Dergilik uygulamasıyla hem gazete hem de dergileri mobil cihazlardan tek uygulamayla takip edebilecek.

Yani internet nasıl yapılır?

Her 4 TL vererek oyuna giriş yapıldığında günlük 500 MB’lık internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Günlük 1 GB internet paketini kazanmak için ise, oyun esnasında kazanılan MB’ları kasanda toplayarak 1000 MB’a ulaşman durumunda aktiflenebilmektedir.

Maybe you are interested in:

en ucuz yer döşemesi nedir?

Related searches

  1. Dergilik indir
  2. Dergilik bilgisayardan okuma
  3. Dergilik Şikayet
  4. Dergi oku
  5. Dergilik APK
  6. DergiPark
  7. Online Dergi
  8. Dergiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu