Sıkça Sorulan Sorular

Masko mobilya nerede

Mobilya, Mobilya Mağazası sayısı ve verilen hizmetin en çok olduğu yer Masko, İstanbul İkitelli de yılın 365 günü açık dünyanın en büyük mobilya kentidir.

Masko Mobilya hangi ilde?

Masko Mobilya Kenti veya uzun haliyle Masko İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi, İstanbul’da yer alan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne hayli yakın olan bir kooperatiftir.

Mecidiyeköy Masko nasıl gidilir?

Mecidiyeköy- Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Masko metro kaça kadar açık?

M9 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Maskoya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Masko Mobilya Kenti yakınından geçiyor: 146T, 76O, 98H.

Alfemo açılımı nedir?

ali feyzullah mobilyanın kısaltılmışı.

Modalife mobilya nerede üretiliyor?

Modalife, Ankara merkezli bir mobilya markasıdır. 1990’lı yıllarda kurulan şirket, 2020 yılı itibarıyla 140’tan fazla şubeye sahiptir. Şirket, üretimini Kırıkkale’de gerçekleştirmektedir.

Yaşar Kababulut nereli?

ARHAVİ’DEN DÜNYAYA AÇILAN TÜRK MARKASI Kababulut ailesi hem Laz oldukları için, hem de daha önce çalıştıkları İtalyan bir tasarımcının adının Lazzoni olması nedeniyle bu ismi tercih etmiş.

Vivense Mobilyanın sahibi kim?

vivense-mobilyanın-sahibi-kim

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vivense’nin Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Kemal Erol, Actera yatırımı ile ilgili olarak şunları kaydetti: ‘Actera’nın bu yatırımı için çok heyecanlı ve gururluyuz.

Vivense ne markasi?

vivense-ne-markasi

Türkiye odaklı en büyük özel sermaye şirketi Actera, internet üzerinden mobilya satışı yapmak için 2013’te kurulan ve bugün 53 şubeye sahip Vivense için 130 milyon dolar yatırım yapacaklarını duyurdu.

Murat Mutlu nereli?

Murat Mutlu: 1972 Malatya doğumlu olan Murat Mutlu, halen şirketin İstanbul yazıhanesinin yöneticiliğini yapmakta olup, evli ve iki çocuk babasıdır. Ö.

Melisa Mutlu kiminle evli?

melisa-mutlu-kiminle-evli

Four Seasons The Bosphorus Otel’de rüya gibi bir düğünle hayatlarını birleştiren Melisa Tokgöz ile Mehmet Mutlu’nun yakın arkadaşı Kenan Doğulu davetlileri şarkılarıyla coşturdu.

Hüseyin Mutlu nereli?

Hüseyin Avni Mutlu
Doğum7 Eylül 1956 Fındıklı, Rize, Türkiye
Evlilik(ler)Gül Mutlu
Bitirdiği okulİstanbul Üniversitesi
MesleğiBürokrat

Vivense yi kim kurdu?

Kemal Erol – Founder & CEO – Vivense.com | LinkedIn.

Türkiye’de mobilya üretimi hangi illerde?

Mobilya sektörü, pazarın yoğunlaştığı veya orman ürünlerinin yoğun olduğu belirli bölgelerde toplanmıştır. Türkiye’nin neredeyse her ilinde mobilya üretimi yapan işletmelere rastlamakla birlikte Kayseri, Bursa (İnegöl), İzmir, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana ve Antalya’da üretim tesislerinin sıklaştığı görülmektedir.

Masko hangi ilde?

Masko 41.066338 enlem ve 28.796480 boylamda yer almaktadır. Başakşehir ilçesine bağlıdır.

Mecidiyeköy nerede kalıyor?

mecidiyeköy-nerede-kalıyor

Mecidiyeköy, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan bir semt. Şişli ile Esentepe semtleri arasında, Büyükdere Caddesi’nin iki yanında, ağırlıklı olarak kuzey kesiminde yer alır.

Masko ne zaman kuruldu?

Kooperatif, on üç ortak tarafından 1984’te kurulmuştur. 1987’de şu anki yerinin temeli atılmıştır. 778 mağazanın bulunduğu Masko, toplam 483000 metrekare alana yayılmıştır.

Maybe you are interested in:

bebek mobilyası alırken nelere dikkat edilmeli

Related searches

  1. Masko Mobilya nerede
  2. Masko Mobilya Kenti
  3. İstanbul Mobilya AVM
  4. Masko nerede
  5. Masko Pazar günü açık mı 2022
  6. Masko Koltuk Takımı
  7. Masko Mobilya markaları
  8. İstanbul Mobilya Mağazaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu