Sıkça Sorulan Sorular

Nisan burcu nedir?

21 Mart ile 20 Nisan arasında doğanlar, Koç burcuna sahip olur iken; 21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğanlar Boğa burcu olur. Yani, Nisan ayı; …

Nisan ayı hangi burç özellikleri?

nisan-ayı-hangi-burç-özellikleri

Yani, Nisan ayı; ayın 20’sine kadar koç, 20’sinden sonra boğa burcu özellikleri gösterir. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2022 yılında da aynı olacaktır. Koç veya boğa burcu olsun, nisan ayında doğanlar; ilgiyi severler ve de kendileriyle vakit geçirilmesinden hoşlanırlar. Ani duygu değişimlerini sık sık yaşayabilirler.

Nisan ayında hangi burç var?

nisan-ayında-hangi-burç-var

21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında doğan bir kişi Koç burcudur. 21 Nisan -21 Mayıs tarihleri arasında doğan bir kişi ise Boğa burcudur.

Boğa burcu özellikleri nelerdir?

BOĞA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ Boğa’lar hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında maddecilikleri ile tanınırlar. SAHİP olma onların yaşam gerçekleridir. Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Boğa’lar, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

31 Mart 1 Nisan hangi burç?

1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar. Eğer Mart ayının ilk 20 gününde doğulmuşsa, balık burcu olunacaktır.

Koç burcu kıskanır mı?

Kıskanç bir yapıya sahiptir ama bunaltmazlar. Özgürlüklerine müdahaleyi asla kabul etmezler, sorun çıkarıp kavga edebilirler. Bencil yapıları yüzünden ilişkilerinde sevme ve bağlanma istemezler ölçülü davranırlar. Koç burcu erkeği hırslı yapısıyla iş hayatında da oldukça etkileyicidir.

Koç burcu zeki mi?

Koç Burcu insanı en zeki burçlar arasında en üstte yer sayılmasa da onu ön plana çıkaran hırsıdır. Çok çalışkan ve hırslıdır. Girdiği her ortamda dikkat çeker. Çok girişimci bir ruha sahiptirler.

Koç burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

21 Mart – 20 Nisan

 1. Koç burcu özellikleri: Aktif, dinamik, insiyatif sahibi, hızlı, lider, yönetici.
 2. Koç burcu erkeği: Bir komutan edasında olabilir ve yönetme arzusu ruhunda vardır. …
 3. Koç burcu kadını: Erkeksi özelliklere sahip, güçlü ve mücadeleci kadınlardır.

Koç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

koç-burcu-hangi-burçlarla-iyi-anlaşır

"Koç burcu insanlar girişken ve yönetmeye yönelik yaptığı hareketler sayesinde kolay yönetilebilen aslan ve yay burçlarıyla iyi anlaşırken, yönetilmeyi sevmeyen başına buyruk bir burç olan terazi burcuyla araları iyi değildir."

Koç burcu erkeği nasıl biridir?

Koç burcu erkeği oldukça etkileyici ve çekici bir özelliğe sahiptir. Oldukça otoriter olan koç burcu erkeği kendi isteklerinin gerçekleşmesi konusunda oldukça kararlı davranırlar. Aynı zamanda cüretkar da olan koç burcu erkeği etkilemek istediği kadını çok kolay bir şekilde elde edebilir.

Boğa burcu kıskanır mı?

Bir Boğa çevresinde istediği ve sahip olamadığı her şey için ölçülü bir şekilde kıskançlık hisseder. Bu duygu onlar için motive edici bile olabilir. Ancak, Boğalar genel anlamda kontrollü olmalarına rağmen, kıskançlık duygularına hakim olamadıkları zaman hayatları sıkıntıya girecektir.

Boğa burcunu ne üzer?

Bunlar; Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Venüs güzellik ve sevgiyi kapsar. Toprak elementinde yer alır.

Boğa burcu neye sinirlenir?

Boğalar, kırmızı renkteki cisimleri görünce sinirlenirler. Bu yüzden boğa güreşlerinde kırmızı bir bayrak ("muleta") kullanmaktadırlar.

Koç burcu ne zaman?

Koç (astroloji)

Koç
Doğum Tarihleri21 Mart – 20 Nisan
Zodyak ElementiAteş
Zodyak DörtlüsüÖncü
GezegeniMars

Koç burcu kararsız mıdır?

Herkesi memnun etmek isteyen koç burcu kararsız yapısıyla karar vermekte güçlük çeker.

20 Nisan Koç burcu mu Boğa burcu mu?

Astrolojiye göre güneş burcunun saptanması insanların doğum tarihlerine göre olmaktadır. 20 Nisan tarihinde doğanların burcu "Boğa Burcu" dur.

Koç burcu nelerden korkar?

KOÇ BURCU (21 MART – 19 NİSAN) Koç burcu engel olamadığı, önüne geçemediği durumlardan korkar. Aslında “korkmaktan korkar”. Yaşlanmaktan, âşık olmaktan ve hastalanmaktan çok korkabilir. Bu durum onun özgürlüğünü kısıtlayacağı ve bağımlılık yaratacağı için mutsuz olur.

Koç burcu ne sevmez?

Koç Burcu Sevmediği Şeyler Her ne kadar yapısı sahiplenici ve kıskanç olsa da sahiplenilmekten ve kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz. İlişkide özgür olmayı ve sahiplenmeyi tercih eder. Bu nedenle baskı altında hissetmekte koç burcu sevmedikleri arasında yer alır.

Koç yalan söyler mi?

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan) Eğer bir koç burcuysanız, yalan söylemeye öyle alışkanlık derecesinde bir bağlılığınız yoktur. Yalan söylemenin ne faydası olduğunu ve neye hizmet ettiğini pek anlayamazsınız. Yalan söylediğinizde ise bunun büyütülüp de bir dram haline getirilmesinden hoşlanmazsınız.

En sinirli burç koç mu?

Burçlar arasında en sinirli olanı koç burcudur. Yönetici gezegeni olan Mars, durmadan hareket halinde olduğundan aynı özellik koçlarda da bulunmaktadır.

Koç burcu hangi rengi sever?

İşte burçlar ve favori renkleri: 1. Koç Burcu: Mars gezegeninin yönettiği koç burcunun rengi kırmızı. Kırmızı ve tonları koç burçlarının kendilerini daha iyi bir şekilde ifade etmelerinde önemli rol oynuyor.

Maybe you are interested in:

biye nedir?

Related searches

 1. Mayıs burcu
 2. Nisan Hangi Burç
 3. Ağustos burcu
 4. Mart burcu
 5. 20 Nisan hangi burç
 6. Ekim burcu
 7. 10 Nisan Hangi Burç
 8. 1 Nisan Hangi Burç

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu