Sıkça Sorulan Sorular

Vivense mobilya sahibi kim

Vivense House. Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Astoria Sit. AVM No: 127/40 Şişli/İstanbul · Operasyon Merkezi. Hamzabey İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 17.

Vivense sahibi nereli?

vivense-sahibi-nereli

Vivense’nin kurucusu Kemal Erol. Türkiye yetmedi, şimdi de dünyaya açılıyorlar. Daha doğrusu, dünyaya, Londra’dan merhaba diyorlar. Artık siparişinizi ha Malatya’dan vermişsiniz ha Manchester’dan onlar için fark etmiyor…

Vivense kime satıldı?

Yedi yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteren Vivense’nin Lüksemburg merkezli Sahara Holdings’e satışının duyurulmasından bir gün sonra özel sermaye şirketi Actera, 130 milyon dolarlık yatırım kararı aldı

Kemal Erol Kimdir?

Kemal EROL, 1964 Muş doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Van ve Antalya’da tamamladı. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden 1988’de mezun oldu.

Kemal Erol evli mi?

Erol, orta derecede Almanca ve Arapça, iyi derecede Farsça biliyor; evli ve dört çocuk babasıdır.

Vivense hangi markanın yan ürünü?

Vivense’nin ana yatırımcısı Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group’tur.

Vivense kaç yıllık?

vivense-kaç-yıllık

Daha önce Earlybird Venture Capital başta olmak üzere Can Yücaoğlu, Hasan Aslanoba, Alp Saul, Fabrice Grinda ve Jose Marin gibi yatırımcılardan yatırım alan Vivense, 2013 yılında Kemal Erol tarafından e-ticaret sitesi olarak kuruldu.

Vivense ürünleri garantili mi?

Mobilya, halı ve aydınlatma ürünleri evine teslim edildiği tarihten itibaren 2 yıl boyunca Vivense Garantisi kapsamına girer. Kullanıcı hatası içermeyen her durumda Vivense Garantisi geçerlidir.

Vivense hangi banka?

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Vivense hangi ülkelerde var?

-Türkiye genelindeki 88 Vivense showroomundan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşarak 27 Avrupa ülkesine (Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Letonya, Litvanya, …

Vivense Genel Müdürü kim?

Kemal Erol – Founder & CEO – Vivense.com | LinkedIn.

Zeynep Erol kaç yaşında?

zeynep-erol-kaç-yaşında

1960 yılında İstanbul’da doğdu. Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Alman Edebiyatı bölümünde okudu. 1989’da, Kapalıçarşı’da iki yıl süren metal tekniği eğitim programına katıldı.

Erol Erdoğan nereli?

Boyabat’ın Cuma Kayalı (Gürlen) köyünde doğan Erdoğan, ilk okulu burada okudu ve ardından 1989 yılında İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamlayan Erdoğan, daha sonra Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde yüksek lisans yaptı.

Didem Erol aslen nereli?

Didem Erol
Doğum1 Ekim 1975 Sidney, Avustralya
Diğer ad(lar)ıDana Flynn

Ali Erol nerelidir?

Biyografi: 1959 yılında Kızılören’de dünyaya geldi. İlkokulu Kızılören’de, orta ve lise eğitimini Isparta’da tamamladı. 1980 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu.

Esra Erol Ali nereli?

esra-erol-ali-nereli

🔗 İnternet Haber ⏰ 2 yıl önce 👁️‍🗨️ 6818 defa okundu. Esra Erol 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp doğumlu olsa da aslen Sinop Ayancıklı. Esra Erol’un eşi Ali Özbir ise Karslı. Temmuz 1968 doğumlu olan Ali Özbir, bir dönemin bilindik mafya babalarından Kürt İdris’in oğlu.

Vivense de iade var mı?

İade edilen ürün Vivense’ye ulaştıktan sonra teknik incelemeye gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından hatalı hale getirildiği raporu verilirse iade kabul edilemez. Üründe defo / hata var ise 14 gün içinde iade kaydı oluşturulmalıdır.

Vivense satıldı mı?

Türkiye’de internet üzerinden mobilya satışı yapmak için 2013 yılında kurulan ve daha sonra mağazalaşan Vivense, Lüksemburg merkezli Sahara Holdings S.a.r.l fonu tarafından satın alınıyor. Son dönemde Türkiye’de en dikkat çeken sektörlerin başında sanal alışveriş siteleri geliyor.

Vivense kumaş değişimi ne demek?

Koltuğunun eskiyen veya artık zevkine hitap etmeyen kumaşını değiştirmek için bu hizmetimizden yararlanabilirsin. Seçtiğin kumaşı sana gönderiyoruz ve koltuğunla birlikte evinden alıp değişim yaptıktan sonra belirlenen tarihte teslim ediyoruz. Ürün bedeline kumaş fiyatı dahil değildir.

Vivense nasıl bir site?

müşterileriyle aşırı derecede ilgilenen ve her aşamada müşteri hizmetlerinde çok yardımcı insanların bulunduğu online mobilya sitesi. sürekli indirim kuponları vermekteler ve fiyatlar zaten uygun kargo da ücretsiz olduğundan gerek evinize ufak renk katma peşindeyseniz gerekse sıfırdan ev döşüyorsanız takip edilesi site …

Maybe you are interested in:

mobilyada kdv kaç

Related searches

  1. Vivense en büyük showroom İstanbul
  2. Vivense sahibi kim
  3. Vivense fabrika Satış Mağazası
  4. Kemal Erol nereli
  5. Vivense yatırım
  6. Kemal Erol serveti
  7. Kemal Erol Vivense
  8. Vivense Genel Müdürlük İletişim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu